Piegāde

Nākamās piegādes novembrī 11. (trešdien), 21. (sestdien), 25. (trešdien) un 28. (sestdien). Veicot pasūtījumu varēs izvēlēties kādu no šīm piegādes dienām. Pasūtītās sulas piegādāsim uz Vecumniekiem, Baldoni, Ķekavu, Baložiem, Mārupi, Rīgu, Ikšķili. Ja vēlaties piegādi uz citurieni - lūdzu  sazinieties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot Kārlim uz 28254695 (arī whatsup).

💳 Ja izvēlējāties maksāt uz vietas ar skaidru naudu, varēs maksāt arī ar karti! Protams, kredītkarti domājam.

Sazināsimies ar jums piegādes dienā!

Saņem atlaidi par atgriezto taru!

Mums patīk daudzreiz lietojamie trauki, tāpēc saņem 25 centu atlaidi atgriežot tīru stikla taru. Pirkuma grozā pie Atlaides koda norādi atgriezto pudeļu skaitu (piemēram, ja atgriezīsi divas, raksti ciparu 2 un spied pogu "Iesniegt"). Atlaide automātiski tiks piemērota Tavam pirkumam.

Ja nevēlies gaidīt mūsu sulas vēl var atrast:

Vecumniekos

  • kafejnīcā «Sēdnīca»
  • veikalā Lats «Pīlādzis» - Rīgas ielā 24

Rīgā

  • «Stockmann» - 13. janvāra iela 8
  • «Mammas delikateses» - centrāltirgū
  • «Turza» - Ģertrūdes ielā 63
Ikšķilē 
  • «Labumu bode», Daugavas prospektā 63
un internetveikalā - «svaigi.lv».


PRODUKTU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

Mēs dodam garantiju ka neatvērtas sulas termiņš ir viens gads kopš ražošanas dienas. Ja kādu iemeslu dēļ, ievērojot produkta glabāšanas noteikumus (glabāt vietā no 6 līdz 25 celsijiem, kur nav tieši saules stari), tas sācis bojāties - neatvērtus iepakojumus varēsiet atgriezt atpakaļ un atgriezīsim iztērētos līdzekļus par atgrieztajiem produktiem, tai skaitā par piegādi.

0