Tiešā piegāde

Pasūtījumus piegādāsim uz Skaistkalni, Vecumniekiem, Misu, Baldoni, Salaspili, Baložiem, Mārupi, Rīgu, Ikšķili, Ogri, Babīti,  Ķekavu. Ja vēlaties piegādi uz citurieni - lūdzu  sazinieties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot Kārlim uz 28254695 (arī whatsup).

💳 Ja izvēlējāties maksāt uz vietas ar skaidru naudu, varēs maksāt arī ar karti! Protams, kredītkarti domājam.

Sazināsimies ar jums piegādes dienā!

Caur pakomātu

Pasūtījumu sagatavosim un ievietosim Omniva vai Smart-Poast pakomātā līdz piecu darbadienu laikā. Atsevišķos gadījumos pasūtījumu sagatavošana var prasīt ilgāku laiku. Par to paziņosim. Ja neziņojam - bakstiet mūs rakstot uz [email protected] vai zvanot Kārlim uz 28254695 (arī whatsup).Saņem atlaidi par atgriezto taru!

Mums patīk daudzreiz lietojamie trauki, tāpēc saņem 25 centu atlaidi atgriežot tīru stikla taru. Pirkuma grozā pie Atlaides koda norādi atgriezto pudeļu skaitu (piemēram, ja atgriezīsi divas, raksti ciparu 2 un spied pogu "Iesniegt"). Atlaide automātiski tiks piemērota Tavam pirkumam.

Ja nevēlies gaidīt mūsu darinājumus vēl var atrast:

Vecumniekos

  • veikalā Lats «Pīlādzis» - Rīgas ielā 24

Rīgā

  • «Idille» - Krišjāņa Barona iela 46 (t/c Barona Centrs)

PRODUKTU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

Mēs dodam garantiju ka neatvērtas sulas termiņš ir viens gads kopš ražošanas dienas. Ja kādu iemeslu dēļ, ievērojot produkta glabāšanas noteikumus (glabāt vietā no 6 līdz 25 celsijiem, kur nav tieši saules stari), tas sācis bojāties - neatvērtus iepakojumus varēsiet atgriezt atpakaļ un atgriezīsim iztērētos līdzekļus par atgrieztajiem produktiem, tai skaitā par piegādi.